larissa has logged 18 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
It Follows

It Follows

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Room

Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry