Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

  • Aftersun

    ★★★★

  • Our Father

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Ledge

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Help

    ★★★★½

  • Dashcam

    ★★½

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

  • Beckett

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Till Death

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Novice

    ★★★

  • See for Me

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Best Sellers

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Sadness

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Cinderella: A Comic Relief Pantomime for Christmas