Sort by
  • Falling for Christmas

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Honor Society

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

    ½

  • Cheaper by the Dozen

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Home Team

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • A Life On The Farm

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

    ½

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Pups Alone

    ½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Boss Baby: Family Business

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Moxie

    ★½