Sort by
  • Good Grief

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Nimona

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Prom Pact

    ★★

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★★★

  • Air

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Autopsy

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Sick

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • Wedding Season

    ★★

  • Prey

    ★★★★★