• Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • We Broke Up

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • The Stand

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Songbird

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Friendsgiving

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Belushi

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Desperados

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Valley Girl

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Hooking Up

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Mortal

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★