Sort by

Travis has logged 75 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I Hate Kids

I Hate Kids

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Last Call

Last Call

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Waiting...

Waiting...

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Bad Teacher

Bad Teacher

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
National Lampoon's Van Wilder

National Lampoon's Van Wilder

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Sketch Artist

Sketch Artist

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Halloweentown II: Kalabar's Revenge

Halloweentown II: Kalabar's Revenge

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Wish Upon a Unicorn

Wish Upon a Unicorn

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Secret Society of Second Born Royals

Secret Society of Second Born Royals

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Snowball Express

Snowball Express

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mindhorn

Mindhorn

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Drowning Mona

Drowning Mona

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Smiley Face

Smiley Face

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
House

House

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
No Holds Barred

No Holds Barred

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Johnny Be Good

Johnny Be Good

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Best of Times

The Best of Times

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Curtains

Curtains

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Secret Window

Secret Window

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Awake

Awake

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Assimilate

Assimilate

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Package

The Package

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Frat Star

Frat Star

2017
×
Read the review Edit this entry  
19
Smosh: The Movie

Smosh: The Movie

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Alien³

Alien³

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Witches of the Caribbean

Witches of the Caribbean

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Witchouse

Witchouse

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Witchtrap

Witchtrap

1989
×
Read the review Edit this entry  
18
Halloweentown

Halloweentown

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Road Trip: Beer Pong

Road Trip: Beer Pong

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Cat People

Cat People

1942
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
25th Hour

25th Hour

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Armed Response

Armed Response

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Silencer

Silencer

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Riot

Riot

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Wheelman

Wheelman

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Larceny

Larceny

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Extraction

Extraction

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Sleepover

The Sleepover

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Girls with Balls

Girls with Balls

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hotel for Dogs

Hotel for Dogs

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pets United

Pets United

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lure

The Lure

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Strange but True

Strange but True

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry