Sort by

poop has logged 11 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
At Eternity's Gate

At Eternity's Gate

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Minutes

Minutes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
An American Girl: Chrissa Stands Strong

An American Girl: Chrissa Stands Strong

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry