Sort by

Ron has logged 14 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
We Are Still Here

We Are Still Here

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Horror in the High Desert

Horror in the High Desert

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hound of the Baskervilles

The Hound of the Baskervilles

1939
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Batman: Death in the Family

Batman: Death in the Family

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fall

Fall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Northman

The Northman

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The 'Burbs

The 'Burbs

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry