• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Dinosaur Hotel

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Separation

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Body Brokers

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Finding 'Ohana

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • The Stand In

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★