Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Bootyology

  • Telemarketers

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Justice League: Warworld

  • Inky Pinky Ponky

    ★★★½

  • Superpowered: The DC Story

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Elevator Game

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Bama Rush

    ½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • My Name Is Mo'Nique

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Wild Life

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Close to Vermeer

  • Scream VI

    ★★★½

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Animation

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Live Action

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Documentary

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Kokomo City

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Earth Mama

    ★★★★