• The Columnist

    ★★★★

  • Yummy

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Blue & Malone: Impossible Cases

    ★★½

  • Benny Loves You

    ★★★

  • Here Comes Hell

    ★★★★

  • Pilgrim

    ★★★½

  • Tailgate

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Killer Sofa

    ★★★

  • Deathcember

    ★★★

  • Rattlesnake

    ★★

  • Countdown

    ★½

  • Eli

    ★★½

  • Impetigore

    ★★★★

  • Two Heads Creek

    ★★★

  • Blood Vessel

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • 100 Acres of Hell

    ★★★

  • The Shed

    ★★★★

  • Uncanny Annie

    ★★½

  • Greenlight

    ★★★

  • Fatale Collective: Bleed

    ★★★

  • Butt Boy

    ★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Blood Machines

    ★★

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • The Vigil

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★★★

  • Ravage

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Clownado

    ★★★

  • Rabid

    ★★★★

  • Eat Brains Love

    ★★

  • Death of a Vlogger

    ★★★½

  • To Your Last Death

    ★★★½

  • Fingers

    ★★★½

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★½

  • Mega Crocodile

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Shevenge

    ★★½

  • Black Mass

    ★★½

  • Aquaslash

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Homewrecker

    ★★★

  • Sator

    ★★½

  • Fornacis

    ★★½

  • 8

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

  • 1BR

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

    ★★★★

  • Blind

    ★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★