mags🌶 has logged 84 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
Edit this entry  
16
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Seth Meyers: Lobby Baby

Seth Meyers: Lobby Baby

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ramy Youssef: Feelings

Ramy Youssef: Feelings

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Double

The Double

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Master

The Master

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Aftermath

The Aftermath

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Hours

The Hours

2002
×
★★★½
Edit this entry  
22
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Dear Ex

Dear Ex

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dogfight

Dogfight

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Deep Blue Sea

The Deep Blue Sea

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry