Sort by
  • Malibu Horror Story

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Kill Her Goats

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Tank

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Nefarious

    ★½

  • Mafia Mamma

  • Paint

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Malum

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • The Tutor

  • The Unheard

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • From Black

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Unseen

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Sound of Silence

    ★★½

  • The Park

    ½

  • 65

    ★★★★

  • Champions

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

  • Consecration

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Blood Harvest

    ½

  • The Devil's Academy

    ½

  • Pillow Party Massacre

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fear

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Waking Karma

    ½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • Snow Falls

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • Devil Beneath

    ½

  • Plane

    ★★½

  • House Party

    ½

  • Stuck

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ½

  • The Barn Part II

    ★★★★