Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Stutz

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Entergalactic

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★½

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★