Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Love Is in the Air

    ½

  • Expend4bles

    ½

  • The Killer

    ★½

  • Barbie

    ★½

  • Warnie

    ½

  • The Flash

  • Kandahar

    ★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Fast X

    ½

  • Love Again

    ½

  • The Pope's Exorcist

  • Renfield

  • Scream VI

    ½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Knock at the Cabin

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ½

  • Vardy v Rooney: A Courtroom Drama

    ½

  • Babylon

    ½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Smile

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • TÁR

    ★½

  • Barbarian

    ★★

  • Prey

    ★★

  • Bullet Train

    ½

  • Crimes of the Future

    ½

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Memory

  • The Northman

    ★½

  • Panama

    ½

  • The Batman

    ★½

  • Blacklight

    ½

  • Moonfall

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Licorice Pizza

    ½

  • House of Gucci

    ½

  • Operation Mincemeat

    ½

  • The Tender Bar

    ½

  • No Time to Die

    ½

  • The Many Saints of Newark

    ½

  • Cry Macho

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • The Card Counter

  • The Protégé

  • Reminiscence

  • Old

    ★½

  • France

    ★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Wrath of Man

  • Army of the Dead

    ½

  • Mortal Kombat

    ½

  • Nobody

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★½

  • The Little Things

  • The Marksman

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Tenet

    ½

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ★★★