Sort by
  • Dune: Part Two

  • The Beekeeper

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Creator

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Inside

    ★★★

  • Kill Boksoon

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Oath: A Batman Fan Film

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★½

  • TÁR

    ★½

  • Barbarian

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Broker

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Windfall

    ★★★