chloe has logged 13 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tully

Tully

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thirteen Days

Thirteen Days

2000
×
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Edit this entry