Sort by
  • Smile

    ★★

  • Blonde

    ½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Our Father

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Blacklight

  • Uncharted

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Hawkeye

  • Hideout

    ½

  • Eternals

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★

  • Plan B

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Moxie

    ★½

  • Cherry

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • WandaVision

  • 1 Night in San Diego

  • Soul

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Elizabeth and Margaret: Love and Loyalty

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Sleepover

    ★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

    ★★

  • Force of Nature

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Spree

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Tall Girl

    ½

  • Jojo Rabbit

    ½

  • Synchronic

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★