Sort by

mrf0xlvr_ has logged 11 entries for films during May 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Poison

Poison

1991
×
★★★★
Edit this entry  
25
England Is Mine

England Is Mine

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cherrybomb

Cherrybomb

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Tag

Tag

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★
Edit this entry  
07
Identity

Identity

2003
×
★★★
Edit this entry  
05
50/50

50/50

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry