Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Infested

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Mayhem!

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Seeding

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Mad Fate

    ★★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • Matt Rife: Matthew Steven Rife

  • Passages

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Irati

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Prison 77

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Bruiser

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½