Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½