Sort by
  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • American Underdog

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Unsilenced

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Dopesick

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Citizen Ashe

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½