Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Flora and Son

Flora and Son

2023
×
★★★
Edit this entry  
24
Spy Kids: Armageddon

Spy Kids: Armageddon

2023
×
Edit this entry  
19
Love at First Sight

Love at First Sight

2023
×
★★½
Edit this entry  
18
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★½
Edit this entry  
17
Dear Jassi

Dear Jassi

2023
×
★★★
Edit this entry  
17
American Fiction

American Fiction

2023
×
★★★½
Edit this entry  
17
Unicorns

Unicorns

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
North Star

North Star

2023
×
★½
Edit this entry  
15
Strange Way of Life

Strange Way of Life

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
National Anthem

National Anthem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ru

Ru

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Quiz Lady

Quiz Lady

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Next Goal Wins

Next Goal Wins

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Zone of Interest

The Zone of Interest

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Summer Qamp

Summer Qamp

2023
×
Read the review Edit this entry  
10
The Boy and the Heron

The Boy and the Heron

2023
×
★★★½
Edit this entry  
09
Lil Nas X: Long Live Montero

Lil Nas X: Long Live Montero

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ezra

Ezra

2023
×
★★
Edit this entry  
08
Dicks: The Musical

Dicks: The Musical

2023
×
★★★½
Edit this entry  
17
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★
Edit this entry  
16
Marry My Dead Body

Marry My Dead Body

2022
×
★★★½
Edit this entry  
10
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★★½
Edit this entry  
06
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★½
Edit this entry  
29
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Edit this entry  
27
Zoey 102

Zoey 102

2023
×
★★
Edit this entry  
25
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★
Edit this entry  
22
Black Mirror: Mazey Day

Black Mirror: Mazey Day

2023
×
★★
Edit this entry  
22
Black Mirror: Beyond the Sea

Black Mirror: Beyond the Sea

2023
×
★★★½
Edit this entry  
22
Black Mirror: Loch Henry

Black Mirror: Loch Henry

2023
×
★★★★
Edit this entry  
21
Black Mirror: Joan Is Awful

Black Mirror: Joan Is Awful

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
Carl's Date

Carl's Date

2023
×
Edit this entry  
20
Elemental

Elemental

2023
×
★★★
Edit this entry  
31
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
29
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Edit this entry  
03
After Ever Happy

After Ever Happy

2022
×
Edit this entry  
02
How to Blow Up a Pipeline

How to Blow Up a Pipeline

2022
×
Edit this entry  
02
Are You There God? It's Me, Margaret.

Are You There God? It's Me, Margaret.

2023
×
★★★½
Edit this entry  
25
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★½
Edit this entry  
18
Longest Third Date

Longest Third Date

2023
×
Edit this entry  
09
BEEF

BEEF

2023
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Edit this entry  
02
Prom Pact

Prom Pact

2023
×
Edit this entry  
27
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★
Edit this entry  
14
Brother

Brother

2022
×
Edit this entry  
12
Of an Age

Of an Age

2022
×
★★
Edit this entry  
11
The Glory

The Glory

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
10
MH370: The Plane That Disappeared

MH370: The Plane That Disappeared

2023
×
Edit this entry  
09
I Like Movies

I Like Movies

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Edit this entry