Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Me Time

    ★★

  • I Came By

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • 13: The Musical

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★

  • Death to 2021

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★