Sort by
  • Mean Girls

    ★★

  • Wonka

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Quicksand

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Kandahar

    ★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Marlowe

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★★