Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Terror Train 2

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Love, Lizzo

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Terror Train

    ★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Candy Land

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Glorious

    ★★

  • The Harbinger

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Lightyear

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outwaters

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½