• Hard Target 2

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • The Shallows

    ★★★

  • Sadako vs. Kayako

    ★★½

  • Raw

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • I, Daniel Blake

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★★

  • Seoul Station

    ★★★

  • The Belko Experiment

    ★★★½

  • Brimstone

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Allegiant

    ★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • A Conspiracy of Faith

    ★★★½

  • Munafik

    ★★★½

  • Closet Space

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • 31

    ★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Jane Got a Gun

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Point Break

    ★★½

  • Land of Mine

    ★★★½

  • The Condemned 2

    ★★

  • Spectre

    ★★★

  • I Am a Hero

    ★★★½

  • Look Who's Back

    ★★★★

  • Tremors 5: Bloodlines

    ★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★½

  • Spotlight

    ★★★★

  • Room

    ★★★★

  • The Transporter Refueled

    ★★½

  • Turbo Kid

    ★★★½

  • Erlking

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★½

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

    ★★½

  • Pixels

    ★★★

  • Tag

    ★★½

  • Terminator Genisys

    ★★★

  • Hitman: Agent 47

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Circle

    ★★★★½

  • Rams

    ★★★½

  • Schneider vs. Bax

    ★★★

  • Predator: Dark Ages

    ★★½

  • Sicario

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★½

  • Son of Saul

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Lake Placid vs. Anaconda

    ★½

  • Parasyte: Part 2

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Furious 7

    ★★★½

  • Insurgent

    ★★★

  • Bad Asses on the Bayou

    ★★½

  • Attic Panic

    ★★★

  • The Club

    ★★★½

  • Victoria

    ★★★★

  • The Hallow

    ★★★

  • The Witch

    ★★★

  • The Saboteurs

    ★★★★

  • Taken 3

    ★★★