• Walk the Line

    ★★★★½

  • Sniper: Assassin's End

    ★★½

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Youp Van 't Hek: Troost

    ★★★★

  • Youp van 't Hek: Omdat De Nacht

    ★★★★

  • Youp van 't Hek: Korrel Zout

    ★★★★

  • Youp van 't Hek: Het zelfmoordcommando

    ★★★★

  • Youp van 't Hek: Schreeuwstorm

    ★★★★

  • House of the Dead

  • Police Academy 2: Their First Assignment

    ★★★

  • The First Purge

    ★★½

  • Heima

    ★★★★

  • Black Sabbath In Concert 1972

    ★★★½

  • Black Sabbath: Cross Purposes Live

    ★★★½

  • Ozzy Osbourne: Bark at the Moon

    ★★★½

  • AC/DC: Rough & Tough

    ★★★½

  • AC/DC: Let There Be Rock

    ★★★★

  • AC/DC: Live at Donington

    ★★★★