Sort by

rowan has logged 15 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
24
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
21
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Awake

Awake

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Les terres imaginées

Les terres imaginées

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I Used to Be Famous

I Used to Be Famous

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry