• The Irishman

    ★★★★★

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

    ★★★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★★

  • Stuber

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Night School

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★★

  • Fences

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • John Carter

    ★★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★★

  • The Happening

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★★

  • Family Guy Presents: Stewie Griffin: The Untold Story

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Clifford's Really Big Movie

    ★★★★★

  • The Brown Bunny

    ★★★★

  • Kermit's Swamp Years

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • Resident Evil

    ★★★½

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★★½

  • Galaxy Quest

    ★★★★★

  • Toy Story 2

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★★★

  • A Bug's Life

    ★★★★★

  • Buffalo '66

    ★★★★½

  • Mr. Magoo

    ★★★★★

  • Dunston Checks In

    ★★★★½

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Casino

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • Platoon

    ★★★★★

  • Cocoon

    ★★★½

  • Body Double

    ★★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Star Wars

    ★★★★★

  • Jaws

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas!

    ★★★★★

  • 8½

    ★★★

  • One Hundred and One Dalmatians

    ★★★★★

  • The Seventh Seal

    ★★½