Sort by
  • Coco

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Resident Evil

    ★★★

  • Detroit

    ★★★

  • Zootopia

    ★★½

  • Jackie

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Come Drink with Me

    ★★★★

  • MacGruber

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Non-Fiction

    ★★★½

  • Mutual Appreciation

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½