Sort by
  • Drive

    ★★★★½

  • Mission: Impossible II

    ★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • Only the Brave

    ★★★½

  • Collateral

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Outsiders

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Rain Man

    ★★★★½

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • Two Night Stand

    ★½

  • Mission: Impossible

    ★★★★

  • Risky Business

    ★★★★

  • My First Summer

    ★★★½

  • Lingua Franca

    ★★★★

  • Jerry Maguire

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★