• Black Bear

    ★★★½

  • The Hangover

    ★★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • Before I Wake

    ★★★

  • What Happened to Monday

    ★★½

  • I See You

    ★★★★

  • Zombieland

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • Babyteeth

    ★★★

  • Snapshots

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Wild Child

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Carol

    ★★★★½

  • Home Alone

    ★★★½