Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Sing 2

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Finch

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★½