• Britney Vs Spears

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • TINA

  • Allen v. Farrow

  • Amend: The Fight for America

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Prom

  • Audrey

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★½

  • Belushi

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Boys in the Band: Something Personal

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

  • Fatima

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Laurel Canyon

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • The Wrong Missy

    ½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Becoming

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Happiness Continues

  • Middleditch & Schwartz

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Disclosure

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

  • Siempre, Luis

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Leslie Jones: Time Machine

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Adore You

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Last Christmas

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Endings, Beginnings

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hope Gap

    ★★½

  • The King