• Wayne's World

    Wayne's World

    ★★★

    icarly gone wrong

  • Marley & Me

    Marley & Me

    ★★★★

    watched this with my dog and while i sobbed he licked his balls. he’s really sympathetic

  • Barbie

    Barbie

    ★★★★★

    really needed that rn. wow🩷🧸

  • Newsies

    Newsies

    ★★★★★

    ben cook is such a fucking starrrr🌟❤️

  • Oppenheimer

    Oppenheimer

    ★★★★★

    REAL CINEMA IS SO BACK CILLIAN MURPHY IS SWEEPING THIS AWARDS SZN

  • Challengers

    Challengers

    FILM OF THE CENTURYYYYYYYYYYYYYYYYY

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

    WHAT THE FUCK

  • It's Always Fair Weather

    It's Always Fair Weather

    ★★★★

    tapping with a trash can lid on ur foot!!!!! tapping on rollerskates!!!!!! what in the ever loving fuck!!!!!!!!!!

  • The Proposal

    The Proposal

    ★★★★

    this is the first movie i have watched since march… a good choice!

  • John Mulaney: Baby J

    John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

    baby j is back on the streets!

  • Rent

    Rent

    ★★★

    lost my shit when the obc appeared

  • Sing

    Sing

    ★★★½

    gunter reminded me of matt lucas in les mis