Sort by
  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Expend4bles

    ★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Rustin

    ★★

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Golda

    ★★

  • BlackBerry

    ★★

  • Creed III

    ★★

  • Bill Russell: Legend

    ★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • This Place Rules

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • Emancipation

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Neal Brennan: Blocks

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Shadows: The Making Of Nope