Sort by
  • Spirited

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • On the Come Up

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The March on Rome

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Future Tense

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Mack & Rita

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Easter Sunday

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Broker

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Godland

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★½

  • Return to Space

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius