Sort by

Comicbookfan has logged 86 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Death Race 2000

Death Race 2000

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Man with a Movie Camera

Man with a Movie Camera

1929
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Beast

Beast

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crowing Pains

Crowing Pains

1947
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Gruesome Twosome

A Gruesome Twosome

1945
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Home, Tweet Home

Home, Tweet Home

1950
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scaredy Cat

Scaredy Cat

1948
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Drip-Along Daffy

Drip-Along Daffy

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Dough for the Do-Do

Dough for the Do-Do

1949
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Duck Amuck

Duck Amuck

1953
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rabbit of Seville

Rabbit of Seville

1950
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ballot Box Bunny

Ballot Box Bunny

1951
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wabbit Twouble

Wabbit Twouble

1941
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
My Bunny Lies Over the Sea

My Bunny Lies Over the Sea

1948
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Big Top Bunny

Big Top Bunny

1951
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Big House Bunny

Big House Bunny

1950
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Water, Water Every Hare

Water, Water Every Hare

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rabbit's Kin

Rabbit's Kin

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
What's Up Doc?

What's Up Doc?

1950
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bully for Bugs

Bully for Bugs

1953
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
High Diving Hare

High Diving Hare

1949
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Long-Haired Hare

Long-Haired Hare

1949
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rabbit Seasoning

Rabbit Seasoning

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Baseball Bugs

Baseball Bugs

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Outfit

The Outfit

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Earwig

Earwig

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mysterious Skin

Mysterious Skin

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Takeover

The Takeover

2022
×
Read the review Edit this entry  
23
The Andy Warhol Diaries

The Andy Warhol Diaries

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Umma

Umma

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blonde

Blonde

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Lost Bullet 2

Lost Bullet 2

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lost Bullet

Lost Bullet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Significant Other

Significant Other

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Soccer Football Movie

The Soccer Football Movie

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mandrake

Mandrake

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dog

Dog

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Capturing the Killer Nurse

Capturing the Killer Nurse

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Stranger

The Stranger

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry