• Funeral Parade of Roses

    ★★★★★

  • Daisies

    ★★★

  • Jinn

    ★★★

  • Shakedown

    ★★★★½

  • Ema

    ★★

  • Selah and the Spades

    ★★★½

  • Heart of a Dog

    ★★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★½

  • Logan's Run

    ★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★½

  • Give Me Liberty

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • Burning Cane

    ★★½

  • The Body Remembers When the World Broke Open

    ★★★★

  • Diamantino

    ★★★

  • Atlantics

    ★★★★