Sort by
  • Echo

    ★½

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★½

  • Pokémon Concierge

    ★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Dark Harvest

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Chupa

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Dog Gone

    ★★★

  • O Espírito do Natal

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Killer Sally

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • DIVE

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • House of Hammer

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill