Sort by
  • Youth

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Pawn Sacrifice

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★½

  • Dia

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Kadhalil Vizhunthen

    ★★★

  • Black Narcissus

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Psycho

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Benediction

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Hours

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½