Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Tin & Tina

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Bed Rest

    ★½

  • M3GAN

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Blackening

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • TMZ Investigates: Who Really Killed Michael Jackson

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Not Okay

    ½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½