Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • Freelance

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Zombie Town

  • King of Killers

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Good Mother

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Retirement Plan

  • Retribution

    ★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Paint

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Bholaa

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Jules

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Hypnotic