Sort by

CinemaCl🎃wn has logged 15 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Annabelle

Annabelle

2014
×
★
Read the review Edit this entry  
28
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Unsane

Unsane

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Dark Water

Dark Water

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fright Night

Fright Night

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★
Read the review Edit this entry  
12
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Escape from L.A.

Escape from L.A.

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Starman

Starman

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Elvis

Elvis

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dark Star

Dark Star

1974
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry