Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • You’re Killing Me

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Desiderium

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Gringo Papi

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • RRR

    ★★★★