Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Mank

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Unhinged

    ½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Palm Springs

  • Bombshell

    ★★★½