Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Rubikon

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • A Ilha dos Gigantes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • No Exit

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • O Lobo Solitário

    ★★★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Red Notice

  • Hell Hath No Fury

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Prey

    ★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Flight of the Manta Rays

    ★★★★

  • Nona

    ★★★

  • The Voyeurs

    ½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½