• Suck Me Shakespeer 3

    ★★½

  • Jigsaw

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • Geostorm

    ★★

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Ghost Stories

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Best of All Worlds

    ★★★★

  • Flatliners

    ★★★

  • Jeepers Creepers 3

  • Only the Brave

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Downsizing

    ★★½

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • The Captain

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Darkest Hour

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★½

  • Escape Room

    ★★½

  • In a Heartbeat

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • The Mummy

    ★½

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Life

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Rings

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Beach Rats

    ★★½

  • God's Own Country

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Dave Made a Maze

    ★★★½

  • Darkland

    ★★★½

  • The Bye Bye Man

    ★★

  • Monster Trucks

    ★★½

  • Why Him?

    ★★★½

  • Assassin's Creed

    ★★★

  • Passengers

    ★★★½

  • A Cure for Wellness

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • The Great Wall

    ★★★

  • Silence

    ★★★½

  • Office Christmas Party

    ★★½

  • Patriots Day

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★

  • Terrifier

    ★★½

  • Inferno

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • Split

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★

  • Storks

    ★★★

  • Better Watch Out

    ★★½