Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Hounded

    ★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • The Invitation

    ★★

  • I Came By

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • A Wounded Fawn

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★★★